Dětský tábor Eldorádo kontakty TOP-tábory.cz

 

   Dětský tábor Eldorádo je zakládajícím členem táborového sdružení TOP-tábory.cz, které vzniklo sloučením táborových aktivit dvou spolků: První táborová z.s. a DT Nový Řadov z.s.
    Dětské rekreaci se naplno věnujeme od roku 2004, v roce 2020 jsme se pak stali iniciátory založení Asociace dětské rekreace. Díky zájmu dětí a rodičů se nám podařilo zařadit mezi přední organizátory dětských táborů v ČR – své PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® už s námi „pod vlajkou smajlíka“ prožilo přes 50.000 dětí! S vědomím všech rizik dětského kolektivu v rámci pobytových akcí vycházíme při pořádání táborů ze zásad našeho bezpečnostního programu Tábory bez obav.
     V letošním roce nabízíme v našich dvou areálech celkem 9 prázdninových turnusů (jedno či dvoutýdenních). V této sekci vám přinášíme stručné seznámení s nabídkou našeho partnerského tábora Pražanka:

Dětský tábor PRAŽANKA (Plzeňský kraj – Rokycansko – Cheznovice)                 / pro děti 6 – 15 let

Aktivní dětská rekreace s táborovým programem: Jedno či dvoutýdenní pobyty ve vyhlášeném chatkovém táboře s vlastním bazénem, v malebné krajině rekreační lokality Štěpánského rybníka na úpatí CHKO Brdy. Po začlenění do naší “táborové flotily” nyní nabízí Pražanka aktivní dětskou rekreaci se sportovním vyžitím, včetně florbalového hřiště. Podrobnosti na www.prazanka.cz

TOP-tábory.cz    PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®