Dětský tábor Eldorádo kontakty TOP-tábory.cz

 

Dětský tábor Eldorádo je zakládajícím členem táborového sdružení TOP-tábory.cz, které vzniklo sloučením táborových aktivit dvou spolků: První táborová z.s. a TOP-tábory z.s.

Dětské rekreaci se naplno věnujeme od roku 2004, v roce 2020 jsme se pak stali iniciátory založení Asociace dětské rekreace. Díky zájmu dětí a rodičů se nám podařilo zařadit mezi přední organizátory dětských táborů v ČR – své PRÁZDNINY NA MAXIMUM ® už s námi pod vlajkou smajlíka prožilo přes 50.000 dětíprezident! V roce 2023 se pak pro sdružení TOP-tábory.cz obrovským oceněním naší dlouholeté práce stala návštěva prezidenta Petra Pavla, který spolu s paní Evou připravil našim táborníkům zážitek z kategorie těch životních.

S vědomím všech rizik dětského kolektivu v rámci pobytových akcí vycházíme při pořádání táborů ze zásad našeho bezpečnostního programu Tábory bez obav.

V letošním roce nabízíme v našich dvou areálech celkem 9 prázdninových turnusů (jedno či dvoutýdenních). V této sekci vám přinášíme stručné seznámení s nabídkou našeho partnerského tábora Pražanka:

Dětský tábor PRAŽANKA (Plzeňský kraj – Rokycansko – Cheznovice)                 / pro děti 6 – 15 let

Aktivní dětská rekreace s táborovým programem: Jedno či dvoutýdenní pobyty ve vyhlášeném chatkovém táboře v malebné krajině na úpatí CHKO Brdy, v srdci rekreační lokality Štěpánského rybníka. Po začlenění do naší “táborové flotily” nyní nabízí Pražanka aktivní dětskou rekreaci se sportovním vyžitím, včetně florbalového hřiště, v průběhu prázdnin 24/7 on-line přenos dění v areálu. Podrobnosti na www.prazanka.cz

TOP-tábory.cz    PRÁZDNINY NA MAXIMUM ®